اپل در کنفرانس WWDC 2020 از watchOS 7 رونمایی کرد و اخیرا در اختیار کاربران اپل واچ قرار گرفته که به علت ریبوت های تصادفی باعث نیتی صاحبان اپل واچ سری 3 شده است.

در انجمن پشتیبانی اپل یک بخش مخصوص به صاحبان اپل واچ سری 3 وجود دارد که مشکلات ساعت هوشمند خود پس از دریافت watchOS 7 را اعلام می کنند. طبق گفته این افراد، این محصول قدیمی اپل پس از نصب جدیدترین نسخه سیستم عامل watchOS در طول روز چندین بار به صورت تصادفی ریبوت می شود. یکی از این کاربران اعلام کرده:

<<از زمانی که ساعت خود را آپدیت کردم، چندین بار ریبوت شده و از من درخواست پسورد می کند. تا به امروز چنین مشکلی را در watchOS 6 یا نسخه های قبلی تجربه نکرده بودم.>>

تعدادی از صاحبان اپل واچ سری 3 از watchOS 7 به عنوان بدترین بروزرسانی این سیستم عامل یاد کرده اند:

<<اپل واچ سری 3 من به صورت خودکار در طی شب به watchOS 7 بروزرسانی شد و امروز برای سه بار به صورت خودکار خاموش شده و زمانی که روی مچ من قرار داشت، چهار بار قفل شد و نتوانست قابلیت ها را به نمایش بگذارد. watchOS 7 پرباگ ترین بروزرسانی است که تا به امروز دیده ام.>>

در این میان دو مشکل بیش از بقیه به چشم می خورد که اولین آن عدم امکان دسترسی به watchOS 6 است و کاربران پس از نصب watchOS 7 نمی توانند نسخه قبلی را دوباره روی ساعت هوشمند خود نصب کنند. در حالی که اپل به تازگی بروزرسانی watchOS 7.0.1 را منتشر کرده، اما کاربران همچنان از این مشکل شکایت می کنند.

مورد دوم مربوط به فروش اپل واچ سری 3 به عنوان یکی از محصولات این سری از گجت های پوشیدنی اپل محسوب می شود و به نظر می رسد به علت سخت افزار قدیمی برخی ویژگی های watchOS 7 آن را دچار مشکل می کند. این موضوع می تواند درباره انتشار نسخه بعدی این سیستم عامل یعنی watchOS 8 برای این ساعت هوشمند اپل تاثیرگذار باشد.

در حال حاضر میزان گسترش این مشکل مشخص نیست، با این حال با توجه به تعداد بالای شکایت ها اپل آن را مدنظر قرار می دهد.

اپل به تأمین کنندگان فشار می آورد تا تولید "آیفون 12" را سرعت ببخشد و تأخیرها را کاهش دهد

اولین اپلیکیشن مبتنی بر API اپل و گوگل برای ردیابی ویروس کرونا عرضه شد

اپل از روش ویژه‌ای برای ساخت نمایشگر انعطاف‌پذیر آیفون تاشدنی استفاده می‌کند

ثبت نام برای شرکت در کمپ اپل آغاز شد

اپل قصد دارد تجربه دسکتاپ را روی گوشی‌های آیفون فراهم کند

اپلیکیشن ذره بین iOS 14 آیفون را به یک ابزار کارآمدتر تبدیل می‌کند

پنج روش خلاقانه ی اپل در IOS 14 برای حفاظت از اطلاعات شما

اپل ,watchos ,واچ ,سری ,کاربران ,مشکل ,watchos 7 ,اپل واچ ,سری 3 ,واچ سری ,پس از

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

مطالب اینترنتی سیویل فایل دانلود کتاب اینجا همه چی هست دانلود کتاب powerbank-remax-karaj نیوزسل بازی پابجی موبایل - معرفی بازی پابجی موبایل - بازی پابجی تکنولوژي روز دنيا سایت رسمی سیبمو فایل
دزدگ